• Springfield J11

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kraaijeveld, SuzeTechnische stafAssistent coach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Springfield J11 ( B4-groen Gr4-096 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Albatros J1600000000
    2DeetosSnel/QLS J900000000
    3Merwede/Multiplaat J1100000000
    4PKC/Vertom J2800000000
    5Springfield J1100000000
    6Ventura Sport J700000000
    7Vriendenschaar (H) J1400000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Overveld, Fenne vanTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Springfield J11

    B-categorie 4-tal

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd