• Springfield E1 unknown

  • Springfield E1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dictus, JanneTechnische stafHoofd coach
    Dravik, Emma vanTechnische stafHoofd coach
    Rijen, Rachel vanTechnische stafHoofd coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Springfield E1 (ZE E-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Juliana E1870162332914
    2Oranje Wit (D) E2760195326312
    3Kinderdijk E275026152910
    4Korbatjo E29405767428
    5Merwede/Multiplaat E39405706828
    6Ventura Sport E1103075390-376
    7Springfield E11010941109-682
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bal, FelineTeamspeler
    Hoon, Feline deTeamspeler
    Uijtdewilligen, EvieTeamspeler
    Verdult, FayTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Springfield E1

    E-jeugd

    4,10

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    10,90

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,20

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd