• Springfield 1 Gemengd

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bemt, Corné van denTechnische stafHoofd coach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 dec. 16:50Springfield 1 - DSO (K) 3Parrestee
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Springfield 1 (ZR Reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Vitesse (Ba) 81100151052
    2Albatros 1100000000
    3DSO (K) 300000000
    4Merwede/Multiplaat 800000000
    5Oranje Wit (D) 600000000
    6Springfield 100000000
    7Focus 310011015-50
  • Team indeling

    NaamRol
    Bemt, Gyan van denTeamspeler
    Broos, NicolleTeamspeler
    Claessen, BasTeamspeler
    Lauwerijssen, AnoukTeamspeler
    Meulen, Rene van derTeamspeler
    Mollen, EvieTeamspeler
    Oomen, DeniseTeamspeler
    Oomen, SanderTeamspeler
    Poppel, Lars vanTeamspeler
    Popta, Bas vanTeamspeler
    Popta, Emma vanTeamspeler
    Roetert, MarkTeamspeler
    Vlug, SilvieTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Springfield 1

    VS

    DSO (K) 3

    11 december 202116:50 uur
    Parrestee Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Springfield 1

    Reserve

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd