Teams

De meest recente informatie over de teams van KV Springfield is te vinden in de Sportlinked app.

De teams zijn ook te vinden op de KNKV site.

Team 1

Dames: Femke, Karlijn, Yvonne, Emma, Virgie
Heren:  Sander, Lars, Lenni, René, Jeroen
Trainer: Robert van Harneveldt
Teambegeleider: Jan Oomen
Trainingstijd zaal: woensdag 21:00-22:30, vrijdag 19:00-20:00
Trainingstijd veld: woensdag 20.00-21.30, vrijdag 19.00-21.00

Team 2

Dames: Jonneke, Kate, Nicolle, Jente, Silvie, Laura
Heren:  Martijn, Bas v P, Bas C, Robin, Gregory
Trainer: Robert van Harneveldt
Trainingstijd zaal: woensdag 21:00-22:30
Trainingstijd veld: woensdag 20.00-21.30, vrijdag 19.00-21.00

Team 3

Dames:  Denise, Sabine, Anouk, Robine, Iris, Denise, Linda, Daphne
Trainer/Coach: Anouk Lauwerijssen

A1

Dames/heren:  Sharona, Julia, Simone, Sabine, Sem, Robin, Veerle, Floor, Evie, Deveny, Sam
Trainers/Coaches: Femke van Popta, Karlijn de Rijck, Sander Oomen
Trainingstijd zaal: woensdag 20:00-21:00
Trainingstijd veld: woensdag 19.00-20.00

B1

Dames: Merel, Iris, Britt, Debbie, Shannon, Anne, Myrthe, Eline, Nikki
Heren: Joep
Trainers/ Coaches: Lars van Poppel en Virgie van Popta – van Overveld
Trainingstijd zaal: woensdag 19:00-20:00
Trainingstijd veld: woensdag 19.00-20.00

B2

Dames: Iris, Jieke, Tessa, Andrea, Zarah, Sarah, Fleur, Bo, Nienke, Irene, Annabel, Bo M, Quincy
Trainers/Coaches: Nicolle Broos, Edon Mollen
Trainingstijd zaal: dinsdag 19:00-20:00
Trainingstijd veld: dinsdag 19.00-20.00

C1

Dames:  Esmee, Fleur, Lotte, Manon, Julie, Amber, Britt, Yasmine, Zoe, Isa, Nynke, Emma
Trainers/ Coaches: Sigrid Janssen, Corné van de Bemt
Trainingstijd zaal: dinsdag 19:00-20:00
Trainingstijd veld: dinsdag 19.00-20.00

D1

Dames/heren:  Rachel, Meike, Marit, Robine, Sanne, Kaja, Repke, Eva, Janne, Puk, Leroy
Trainers/ Coaches: Kate Rensen, Bas Claesen
Trainingstijd zaal: dinsdag 18:00-19:00
Trainingstijd veld: dinsdag 18.00-19.00

E1

Dames: Melissa, Anouk, Fenne, Tess, Fleur, Daphne
Trainers/ Coaches: Jente Harteveld, Silvie Vlug
Trainingstijd zaal: woensdag 18:00-19:00
Trainingstijd veld: woensdag 18.00-19.00

E2

Dames: Anna, Shanice, Joanie, Fleur, Lieke
Trainers/ Coaches: Bente Lever, Suzanne Donkers
Trainingstijd zaal: woensdag 18:00-19:00
Trainingstijd veld: woensdag 18.00-19.00

E3

Dames: Milou, Marit, Mila, Veronique, Iris, Noa
Trainers/ Coaches: Laura Stokkermans, Denise Oomen
Trainingstijd zaal: woensdag 18:00-19:00
Trainingstijd veld: woensdag 18.00-19.00

KangoeroeKlup

Dames: Guusje, Jade, Imme, Esmee, Jade, Elvi
Heren: Dinant, Jimi
Trainers/ Coaches: Debbie, Myrthe, Veerle, Sabine
Trainingstijd zaal: woensdag 18:00-19:00
Trainingstijd veld: zaterdag 09:30-10:30

 

 

Een gedachte over “Teams

  1. Pingback: Nieuwe outfit: foto’s! « K.V. Springfield

Reacties zijn gesloten.